Budaörs.info - apró - Ingyenes budaörsi apróhirdetések hirdetés: feladás törlés

Hirdetés feladás
Ingyenes
apróhirdetés
feladás
két perc alatt!
VILLANYSZERELÉS
Családi házak, lakások, nyaralók, üzlethelységek, teljeskörű villanyszerelése, kisebb-nagyobb javítási munkák, hibaelhárítás. Tel:06 30 489 47 85.
N: Klemencz József
T: 06 30 489 4785
C: www.klem-vill.hu
Ár:
Mosógatogép, szárítógép és mosogép javítás, 06702719347
Vállaljuk mosógép, mosogatógép és szárítógép szerelését. Megbízható szakembereink még akár aznap is segítségükre sietnek. Hétvégén is dolgozunk! 06-70-271-93-47
N: Háztartási gép szerelő
T: /-
C: Háztartási gép szerelő
Ár:
ONLINE KÖNYVELÉS
Könyvelőirodánk olcsó, precíz és rugalmas szolgáltatást nyújt az ország egész területén. Érdeklődjön árainkról!
N: okoskonyveles@gmail.com
T: -
C: -
Ár:
Családi ház RÉSZLETRE
Budapesttől 40 km-re, Ceglédbercelen lévő családi ház eladó, most részletre is! Fix 120x100000/hó.
N: -
T: 06705558929
C: -
Ár:
Antenna szerelés
Földi, (MNDtv), parabola és egyéb antennák telepítését szerelését és beállítását vállaljuk.06/70-679-08-91
N: Antenna szerelés
T: -----
C: Antenna szerelés
Ár:
Festés, mázolás, tapétázás
Lakásfelújítás kedvező árakon. Festés, mázolás, tapétázás /bármilyen tapétával/ Gipszkartonozás, külső szigetelés, laminált parketta lerakása.Árajánlat készítés felmérés után. Precíz, gyors munka.
N: Volentér Norbert
T: 06 70 3845457
C: -
Ár:
DUGULÁSELHÁRÍTÁS 2-órán belül Tel;0630 3319282
Kádak, mosdók, wc--k, szennyvízelvezetők, stb duguláselhárítása 2- órán belül
a legmodernebb technikával falbontás nélkül, éjszaka és ünnepnapokon is!!!!
József
N: József
T: 0630331 9282
C: -
Ár:
Gondozás, szociális ellátás, mindennapi segítségnyújtás
Ház körüli munkát főzés mosás takarítás bevásárlást stb.
Vállalnék ottlakással kedves hölgynél/úrnál. Tisztességes megbízható szociális gondozó 25 éves magyar férfi vagyok!
N: Laci
T: 06 30 938 4520
C: -
Ár:
Csőtörés elhárítás a hét minden napján!
Csőtörések, csőrepedések szakszerű feltárását, megszüntetését és javítását vállaljuk. A károk mérséklése miatt a lehető leghamarabb kimegyünk a helyszínre. Éjjel-nappal számíthat ránk 06/70-660-69-98
N: Csőtörés elhárítás a hét minden napján!
T: 06706606998
C: Csőtörés elhárítás a hét minden napján!
Ár:
BELFÖLDI ÉS KÜLFÖLDI MUNKA
Állásajánlatok ezrei, munkaadó és állás adatbázis. Önéletrajz feltöltés, önéletrajz szerkesztés, álláskeresés pillanatok alatt. Itt biztosan megtalálja Önt a munka.
N: CV Bázis
T: -
C: http://www.cvbazis.hu
Ár:
Zanussi Fagyasztószekrény eladó
6 fiókos Super Freeze fagyasztó jó állapotban eladó
N: -
T: 06 20 9723 460
C: -
Ár: 25000
Bútorozott albérlet kiadó
Bútorozott albérlet kiadó Budaörsön. 50 ezerért +rezsi. Márciusi költözéssel!
N: -
T: 0630 6200 985
C: -
Ár:
VILLANYSZERELÉS ÉS HIBA JAVÍTÁS!
Családi házak, lakások, üzletek villanyszerelése és hiba javitása A-Zig.Biztositék tábla cseéje.Villanytüzhely bekötése.Bojlerek felszerelése és javítása .házak lakások ujra vezetékelése új kiépitése
N: 06-30-87-36-78-7
T: ----------------------
C: -
Ár: olcsó de viszot szakszerű munka végzéssel!
melegburkolás
melegburkoló munkát keresek.Tel:30/2291839
N: -
T: 06302291839
C: -
Ár:
Háztartási gépek felújítása
Mosó és mosogatógép motorok, villanymotorok, gépek felújítása. Kézi szerszámok és háztartási gépek forgó és álló részeinek, valamint aszinkron villanymotorok állórészeinek tekercselése.
N: www.bcsapagy.hu
T: 06 70 512 7255
C: 06 23 376 059
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *D* 0630 279 5220 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS, Géppel, Bontás nélkül ! ***** NonStop *****
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. * Diszpécserünk Várja HÍVÁSÁT *
N: Diszpécserünk
T: -
C: -
Ár:
Festés, mázolás, tapétázás
Lakásfelújítás kedvező árakon. Festés, mázolás, tapétázás /bármilyen tapétával/ Gipszkartonozás, külső szigetelés, laminált parketta lerakása.Árajánlat készítés felmérés után. Precíz, gyors munka.
N: Volentér Norbert
T: 06 70 3845457
C: -
Ár:
2-órán belül!! DUGULÁSELHÁRÍTÁS 0620 236 2266
Wc-k, csatornák mosogatók, fürdőkádak stb duguláselhárítása, a nap
minden szakában falbontás nélkül éjjel nappal, hívjon bátran!
Józsi
N: Józsi
T: 0620 236 2266
C: -
Ár:
Gondozás, szociális ellátás, mindennapi segítségnyújtás bármilyen szolgáltatás
Ház körüli munkát főzés mosás takarítás bevásárlást stb.
Vállalnék ottlakással kedves hölgynél/úrnál. Tisztességes megbízható szociális gondozó 25 éves magyar férfi vagyok!
N: laci
T: 06 30 938 4520
C: -
Ár:
Matek érettségizőknek!
Tanári végzettséggel, nagy gyakorlattal vállalok felkészítést matematikából érettségizőknek, korrepetálást bármely korosztálynak.
N: Jánky Judit
T: +36208089912
C: -
Ár: 2200
KŐMŰVESMUNKA, hőszigetelés, épületbontás, FELÚJÍTÁS, alkohol nélkül
Családi ház építés, festés, vizes épületek kezelése, utólagos, falszigetelés, lakásfelújítás, Festés, bontás, tetőfelújítás, hőszigetelés, korrekt áron, alkohol nélkül, vállalunk.
N: kunlaszlo.sokoldal.hu
T: 06703842651
C: -
Ár:
Add el gyorsan, egyszerűen!
Add el gyorsan, egyszerűen!

Hogyan add el felesleges vagy megunt dolgaidat gyorsan és egyszerűen? Megtudhatod az oldalon.

http://adokveszek.tk
N: email
T: -
C: -
Ár:
Faszerkezetű lakóházak építése!
Építőipari cég kisebb családi házak, garázsok, nyaralók kivitelezését, tetőácsolást vállal, referenciákkal. www.lakohazepito.hu
N: Haller József
T: +3623369084
C: Érd, Gyűszűvirág u. 20
Ár:
Matematika korrepetálás
Tanári diplomával matematika korrepetálást, érettségire felkészítést vállalok. HÁZHOZ MEGYEK!
N: Jánky Judit
T: +36208089912
C: -
Ár:
0 Ft-os kezdőrészlettel elvihető
Elvihető egy Fiat Panda 0 Ft-os kezdőrészlettel megkímélt állapotban, nem dohányzó tulajdonostól.
Tel: 20-279-8657
N: email
T: 20-279-8657
C: Bicske Kertváros
Ár: 0
ÁCS , KŐMŰVES MUNKÁK
CSMUNKÁK, TETŐ KÉSZÍTÉS, FEDÉS, BEÁZÁSOK MEGSZÜNTETÉSE, BÁDOGOZÁS. KŐMŰVESMUNKA, KÉMÉNY BONTÁS, ÉPÍTÉS, ALJZAT ÉS HOMLOKZAT SZIGETELÉS, AJTÓ-ABLAK CSERE.
N: email
T: 0620 9464 556
C: www.acs-komuves.hu
Ár:
VILLANYSZERELÉS
Nézze meg a fotót a szöveget ott találja meg az elérhetőséget is!!!!
N: -----------------
T: --------------------
C: -
Ár: ALACSONY
Használt baba- és gyerekruhák
Megkezdtük a tavaszi, nyári ruhák feltöltését a Luca és Kacor turi webáruházban! Márkás pólók, nadrágok, ruhák nagy választékban. Next, Disney, George, Adidas, Marks&Spencer stb.
N: -
T: -
C: http://www.lucakacorturi.hu
Ár:
Kútfúrás, Fúrt kút Akciós Áron, Kútfúró 06308164500
Kútfúrás Minőségi munkát Nagy Szakmai tapasztalattal, Kútfúrás 70 m ig
Utánfutóval, Autóval megközelíthetetlen helyen is
és Nortonkút tisztítás Munkánkra Garanciát vállalunk
N: kútfúró
T: 06308164500
C: -
Ár:
Történelem korrepetálás
Érettségire való felkészítés, tételkidolgozás, pótvizsgára való felkészítés, vagy csak konzultáció egy-egy témazáró előtt, általános iskolásoknak és középiskolásoknak egyaránt. Hívjon, hívjál bátran!
N: Horváth Gyöngyi
T: 30/482-14-17
C: Törökbálint
Ár: 1500
Zongoratanítás
Várom a zongorát tanulni vágyók jelentkezését! Felnőtt tanítványaim is vannak, ők is jelentkezzenek bátran!
N: Horváth Gyöngyi
T: 30/482-14-17
C: Törökbálint
Ár: 1500
Tavaszi kertfenntartás öntöző rendszer
Gyümölcsfák, és cserjék metszése permetezése, valamint gyepfelületek és növények trágyázása.öntözőrendszer beüzemelése.
http://meszikert.uw.hu
N: Dorina Flower kft
T: 305666816
C: érdi kertépítő
Ár:
Gépkocsivezető, kiszállító
13 év gyakorlattal gépkocsivezetői(kiszállítás, beszállítás, ügyintézés, anyagbeszerzés, futár)állást keresek.B kat.PAV2, PAV3.
N: Wágner Ferenc
T: 06309001537
C: -
Ár:
Bútorozott albérlet kiadó
Bútorozott albérlet kiadó Budaörsön. 55 ezerért +rezsi. Márciusi költözéssel!
N: -
T: 0630 6200 985
C: -
Ár:
költöztetés és árufuvarozás
Költöztetés és árufuvarozás anyagmozgatás kézierővel 0-24-ig az ország egész területén.Pontosan precizen megbízható gyakorlott rakodókkal.06206197010
N: Gábor költöztetés
T: -
C: -
Ár:
ÉPÜLETBONTÁS, KÉZIFÖLDMUNKA.KERÍTÉS
Épület bontást vállalunk kézi erővel.Foglalkozunk mindenfajta kézi földmunkával.Régi kerítés-kapu felújítása, elbontása, új építése is beletartozik tevékenységi körünkbe.
N: Jámbor László
T: 06205808189
C: -
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *A* 0630-531-0646 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS, Géppel, Bontás nélkül ! ***** NonStop *****
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. * Lados Attila Tel: 0630 531 0646 *
N: A FOTÓT mentsd el !
T: -
C: -
Ár:
METSZÉS, PERMETEZÉS
Metszés, lemosó permetezés, növény- és gyeptelepítés, gondozás, öntözőrendszer telepítése, karbantartása kertészmérnöktől.
N: P. Gábor
T: 202203728
C: -
Ár:
Kútfúrás Akciós Áron Pest megyébe, Fejér megyébe és Esztergom
Kútfúrás Minőségi munkát Nagy Szakmai tapasztalattal.
Első osztályú anyagokkal Kútfúrás 70 m ig
Autóval megközelíthetetlen helyen is
Munkánkra Garanciát vállalunk
N: kútfúró
T: 06308164500
C: -
Ár:
Víz-, gáz-, fűtésszerelés
Vállaljuk, csőtörések javítása, cseréje, dugulás elhárítása, wc-k, mosdók, kádak..stb, cseréje-telepítése.Elavult fűtési rendszerek korszerűsítése, kialakítása, cseréje.
N: Bálint József
T: 06 20/370 74 17
C: slappingrebel@gmail.hu
Ár: 0
2-órán belül!! DUGULÁSELHÁRÍTÁS 0620 236 2266
Wc-k, csatornák mosogatók, fürdőkádak stb duguláselhárítása, a nap
minden szakában falbontás nélkül éjjel nappal, hívjon bátran!
N: Józsi
T: 0620 236 2266
C: -
Ár:
Festés, mázolás, tapétázás
Lakásfelújítás kedvező árakon. Festés, mázolás, tapétázás /bármilyen tapétával/ Gipszkartonozás, külső szigetelés, laminált parketta lerakása.Árajánlat készítés felmérés után. Precíz, gyors munka.
N: Volentér Norbert
T: 06 70 3845457
C: -
Ár:
LAKÁSFELÚJÍTÁS, TELJES GENERÁL KIVITELEZÉS
Festést, mázolást, burkolást, tapétázást, parkettázást, gipszkartonozást, kőműves munkákat, galériaépítést, villanyszerelést, víz-gáz-fűtésszerelést vállalunk.Garancia, ingyenes felmérés
N: -
T: 06304116580
C: -
Ár:
Riasztó és Biztonságtechnika felsőfokon! 06706597927
Riasztó, kaputelefon, beléptető és megfigyelőrendszerek telepítését, szerelését, modernizálását és cseréjét vállaljuk. Távfelügyeltekre való rákötésben is számíthat ránk. Hívjon bizalommal!
N: Riasztó és Biztonságtechnika felsőfokon! 06706597927
T: 06-70-659-79-27
C: Riasztó és Biztonságtechnika felsőfokon! 06706597927
Ár:
Vízvezeték szererelés
Vízvezeték szerelés, átalakítás, javítás, teljes körű vízhálózat tervezése, kiépítése, felújítása, javítása és átalakítása. Wc, mosdók, mosogatók, szifonok, tartályok stb.A hét minden napján!
N: Vízvezeték szererelés
T: 06705375185
C: Vízvezeték szererelés
Ár:
Fakivágás 06 70 537 00 20
Vállalunk alpinteknikás és kosarasautós fakivágást, gallyazást, tuskomarást, fa permetezést és fagondozást, akár hétvégén is rendelkezésükre állunk.
N: Fakivágás 06 70 537 00 20
T: 06/70-537-00-20
C: Fakivágás 06 70 537 00 20
Ár:
Angoloktatás Külföldröl magyar áron
úgy gondolod, hogy az angolod csiszolásának legkényelmesebb módja a Skype? Keress bizalommal, magyar ügyfeleimtöl referenciákat adok, ingyenes elbeszélgetés. Skype: BLUEISHBOOKS
N: BLUEISHBOOKS
T: -
C: Sydey, óceánia
Ár: 2
költöztetés és árufuvarozás
Költöztetés és árufuvarozás anyagmozgatás kézierővel 0-24-ig az ország egész területén.Pontosan precizen megbízható gyakorlott rakodókkal.06206197010
N: Gábor költöztetés
T: -
C: -
Ár:
ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY
Eladáshoz, bérbeadáshoz kötelező!
Érdeklődjön itt:

06/20/470-7797
N: Tamás Péter
T: 06/20/470-7791
C: -
Ár:
LAKÁSFELÚJÍTÁS, TELJES GENERÁL KIVITELEZÉS
Festést, mázolást, burkolást, tapétázást, parkettázást, gipszkartonozást, kőműves munkákat, galériaépítést, villanyszerelést, víz-gáz-fűtésszerelést vállalunk.Garancia, ingyenes felmérés
N: -
T: 06304116580
C: -
Ár:
KIADÓ TÖRÖKBÁLINTON
Anna hegyen kiadó, 70nm 2 szobás , amerikai konyhás lakás. mosogép hütö, klima, tv, stb hossz távra kiadó
60 000+rezsi
N: katon Ildikó
T: 20 426- 49 50
C: -
Ár: 60 000
Dzsungáriai törpehörcsög eladó
Dzsungáriai törpehörcsög kölykök szerető gazdit keresnek. Származási lappal, genetikai kóddal. Teljesen egészségesek, kézhez szoktatottak. Nem beltenyészet. Színek: kék, vadas, camel.
N: Kardos Szilvia
T: +36-20-663-2073
C: -
Ár:
Nyílászáró, Redőny, Garázskapu....
Müanyag höszigetelt ajtó, ablak, redöny, rovarháló.
KÍVÁNLÓ MINÖSÉG, KÖZVETLENÜL A GYÁRTÓL ! RÖVID HATÁRIDÖ.
AKÁR TOKBONTÁS ÉS FALSÉRÜLÉS NÉLKÜL IS.
N: Benkala Kft
T: 06 70 31 77 861
C: -
Ár:
KÁRPITOS
Vállalom, bútorok készítését, javítását, áthúzását, rövid határidővel.600 féle szövetből válogathat.
N: Derecskei Gyula
T: 06202872784
C: -
Ár:
Festés, mázolás, tapétázás
Lakásfelújítás kedvező árakon. Festés, mázolás, tapétázás /bármilyen tapétával/ Gipszkartonozás, külső szigetelés, laminált parketta lerakása.Árajánlat készítés felmérés után. Precíz, gyors munka.
N: Volentér Norbert
T: 06 70 3845457
C: -
Ár:
ASZFALTOZÁS(Mart aszfalt, Hengerelt aszfalt, Öntött aszfalt.0620/447-0261
Komplett-Utak-Parkolók-Telephelyek-Csarnokok-Járdák-Egyebek Aszfaltozása 5-éves teljeskörű garanciával és referenciával!Magán személyeknek is egyaránt!
N: Horváth Gyula
T: +36 20 447 0261
C: -
Ár:
Mohács-Ingatlan
Belvárosban, tehermentes családi ház,
benne de külön- üzlethelyiségek, jó állapotban eladók, akár a mellette lévő ingatlannal együtt.
mohacsingatlan.uw.hu
N: -
T: 06-20-5810370
C: -
Ár:
Villanymotor tekercselés, csapágyazás
Aszinkron villanymotorok állórészeinek, valamint kézi szerszámok és háztartási gépek forgó és álló részeinek tekercselése. Villanymotorok, mosó és mosogatógép motorok, gépek csapágycseréje.
N: www.bcsapagy.hu
T: 06 70 512 7255
C: 06 23 376 059
Ár:
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS - Tel. *D* 0630 279 5220 - Víz, Gáz, Fűtés, Villanyszerelés. GARANCIÁVAL
DUGULÁS-ELHÁRÍTÁS, Géppel, Bontás nélkül ! ***** NonStop *****
CSATORNARENDSZEREK: Zsírtalanítása, Gyökértelenítése GÉPPEL. Csatorna BE-RÁ kötés. * Diszpécserünk Várja HÍVÁSÁT *
N: Diszpécserünk
T: -
C: -
Ár:
Tavaszi kertfenntartás öntöző rendszer
Gyümölcsfák, és cserjék metszése permetezése, valamint gyepfelületek és növények trágyázása.öntözőrendszer beüzemelése.
http://meszikert.uw.hu
N: Dorina Flower kft
T: 305666816
C: érdi kertépítő
Ár:
Kiskertecske
Megbízható kis család olyan kiadó házat, nyaralót keres, melynek kertje használható háztartási veteményesnek és ahová egy mindezt teljes pompájában hagyó kutyus is jöhet.
N: T.Anna
T: 06 70 567 4240
C: -
Ár:
SINGER SERENAD varrógép eladó!
Eladó új Singer Serenad varrógép, használati dvd-vel, tartozékokkal együtt.
érd: 06 70 567 4240 11-20h-ig
N: T.Anna
T: 06 70 5674240
C: -
Ár: 20000
SINGER SERENAD varrógép eladó!
Eladó új Singer Serenad varrógép, használati dvd-vel, tartozékokkal együtt.
érd: 06 70 567 4240 11-20h-ig
N: T.Anna
T: 06 70 5674240
C: -
Ár: 20000
LAKÁSFELÚJÍTÁS, TELJES GENERÁL KIVITELEZÉS
Festést, mázolást, burkolást, tapétázást, parkettázást, gipszkartonozást, kőműves munkákat, galériaépítést, villanyszerelést, víz-gáz-fűtésszerelést vállalunk.Garancia, ingyenes felmérés
N: -
T: 06304116580
C: -
Ár:
AKKU TÖLTÖK
Akkutöltő, tápegység,
inverterek, hegesztők,
javítása, tekercselése
akkupakkok javítása
1800 Ah, NiCd 1020Ft/cella
2000 Ah NiMH 970Ft/cella
N: Bicskeikölcsönző
T: 22-261-830
C: Bicske Magyar S.u.4
Ár: Ny:h-p 8-18 sz-v 8-14
VILLAMOSGÉP SZERVÍZ
Villanymotor fűnyíró
szivattyú javítása
tekercselése elektro-
mos gépek FLEX HILTI
javítása tekercselése
csapágy szimering
szénkefék fűrészlánc
élezés 500 Ft/db
N: Bicskeikölcsönző
T: 22-261-830
C: Bicske Magyar S.u.4
Ár: Ny:h-p 8-18 sz-v 8-14
KÖLCSÖNZŐ
Rönkhasító 4000Ft/nap
400Ft/óra
benzines láncfűrész
3800Ft/nap 380Ft/óra
N: Bicskeikölcsönző
T: 22-261-830
C: Bicske Magyar S.u.4
Ár: Ny:h-p 8-18 sz-v 8-14
Mosógép szerelés korrekt árakon!
Gyors kiszállással, helyszínen javcítunk, márkafügelenül a hét minden napján! Mosógép szerelését, javítását és bekötését vállaljuk. Hívjon bizalommal!
N: Mosógép szerelés korrekt árakon!
T: 06/70-200-90-59
C: Mosógép szerelés korrekt árakon!
Ár:
Háztartási gépek felújítása
Mosó és mosogatógép motorok, villanymotorok, gépek felújítása. Kézi szerszámok és háztartási gépek forgó és álló részeinek, valamint aszinkron villanymotorok állórészeinek tekercselése.
N: www.bcsapagy.hu
T: 06 70 512 7255
C: 06 23 376 059
Ár:
villanyszerelés hibajavítás
Családi házak, lakások, üzletek villanyszerelése és hiba javitása A-Zig.Biztositék tábla cseéje.Villanytüzhely bekötése.Bojlerek felszerelése és javítása .házak lakások ujra vezetékelése új kiépitése
N: 06-30-873-67-87
T: -------------
C: -
Ár:
adóbevallás, könyvelés, bérszámfejtés
Vállaljuk cégek, egyéni vállalkozók, magánszemélyek teljes-körű könyvelését korrekt áron, gyakorlattal Budapesten és Pest megyében. Iratokért megyünk./PM regisztr.van
N: Vasas Mihály
T: 06/30/6270829
C: -
Ár:
adóbevallás, könyvelés, bérszámfejtés
Vállaljuk cégek, egyéni vállalkozók, magánszemélyek teljes-körű könyvelését korrekt áron, gyakorlattal Budapesten és Pest megyében. Iratokért megyünk./PM regisztr.van
N: Vasas Mihály
T: 06/30/6270829
C: -
Ár:
VILLANYSZERELÉS HÉTVÉGÉN IS!
Családi házak, lakások, üzletek villanyszerelése és hiba javitása A-Zig.Biztositék tábla cseéje.Villanytüzhely bekötése.Bojlerek felszerelése és javítása .házak lakások ujra vezetékelése új kiépitése
N: 06-30-873-67-87
T: ----------
C: -
Ár:
HONLAPKÉSZÍTÉS korrekt áron, referenciával!
www.sajatwebsite.hu
Weboldal készítés rugalmasan, rövid határidővel, korrekt áron!
Webáruház, keresőoptimalizálás, tárhely-domain szolgáltatás.
www.sajatwebsite.hu
N: Honlapkészítés
T: 0620/886-3647
C: -
Ár: 35000-
Idősgondozást, kert és házfenntartást vállalunk!
Fiatal, keresztény, megbízható pár Budaörsön és környékén eltartási szerződést kötne. Idősgondozást, kert és házfenntartást vállalunk. Keressen bizalommal!
N: Nagy Gergely
T: 06208863647
C: -
Ár:
3 GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ, TRIPLAKOMFORTOS INGATLAN MONORON
Kérjük, tekintse meg honlapunk http://www.oazismonor.eoldal.hu széleskörű választékát.
N: OÁZIS INGATLAN KÖZVETÍTŐ IRODA MONOR
T: 06-30/30-80-900
C: IRODA: 2200.Monor, Virág u.14.
Ár: 36 200 000 Ft.
3 GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ, TRIPLAKOMFORTOS INGATLAN MONORON
Kérjük, tekintse meg honlapunk http://www.oazismonor.eoldal.hu széleskörű választékát.
N: OÁZIS INGATLAN KÖZVETÍTŐ IRODA MONOR
T: 06-30/30-80-900
C: IRODA: 2200.Monor, Virág u.14.
Ár: 36 200 000 Ft.
3 GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ, TRIPLAKOMFORTOS INGATLAN MONORON
Kérjük, tekintse meg honlapunk http://www.oazismonor.eoldal.hu széleskörű választékát.
N: OÁZIS INGATLAN KÖZVETÍTŐ IRODA MONOR
T: 06-30/30-80-900
C: IRODA: 2200.Monor, Virág u.14.
Ár: 36 200 000 Ft.
Napelem szerelés !!! Villanyszerelés - Javítás !
Preciz munka korrekt áron !Főként lakossági villanyszereléssel foglalkozom.
Napelem rendszerek kivitelezése szerelése , az ország minden területén !
http://villszaki.uw.hu
N: email
T: 06307193343
C: -
Ár:
Épületburkolás!
Fürdőszobák külső homlokzat, konyhák, folyósok, WC-k burkolását, javítását vállalom!Korrekt áron!Ingyenes tanácsadás!Garanciával www.kalo-burkolo.mlap.hu
N: Gábor
T: 06304211958
C: -
Ár:
VÍZTERES Fatüzelésű Kandallóbetét
Fa és biobrikett tüzeléshez VÍZTERES kandallóbetét rendelhető a gyártótól 10-19kW vízoldali teljesítményekkel, 85-160 négyzetméteres alap-területekhez. Igényre olcsó házhoz szállítás.
N: Katona T.
T: 0670/9446187
C: Gyomaendrőd Fő út 119.
Ár: 182.000.-Ft
Hercegnős baldachin+ tartozékai 3000 Ft
Rózsaszín hercegnős baldachin+fejvédő+ tépőzáras ágyneműhúzat a kókuszmatracra+ zsebes ágyrács takaró eladó 3000 Ft
N: Rita
T: 06202389104
C: Budaörs telep
Ár: 3000
1méter x 70 cm-es vidám színekből álló újszerű baba takaró eladó 500 Ft
1méter x 70 cm-es vidám színekből álló újszerű baba takaró eladó 500 Ft-ért
N: Rita
T: 06202389104
C: Budaörs telep
Ár: 500
70X70 Disneys 100% pamut baba takaró eladó 500 Ft.
70X70 Disneys 100% pamut baba takaró eladó 500 Ft.
N: Rita
T: 06202389104
C: Budaörs telep
Ár: 500
Jó állapotú baba táska eladó 500 Ft
Jó állapotú baba táska eladó 500 Ft
N: Rita
T: 06202389104
C: Budaörs telep
Ár: 500
VILLANYSZERELÉS 06-30-873-67-87
Családi házak, lakások, üzletek villanyszerelése és hiba javitása A-Zig.Biztositék tábla cseéje.Villanytüzhely bekötése.Bojlerek felszerelése és javítása .házak lakások ujra vezetékelése új kiépitése
N: 06-30-873-67-87
T: --------------
C: -
Ár:
Elad Újszerű gyermek rugdalozó 500 Ft
Eladó újszerű gyermek rugdalozó 500 Ft-ért
N: Szabó Rita
T: 06202389104
C: Budaörs Lévai utca
Ár: 500
újszerű kisgyermek kabát eladó 1000 Ft
Újszerű kisgyermek kabát eladó 1000 Ft-ért kék fekete színű
N: Szabó Rita
T: 06202389104
C: Budaörs Lévai utca
Ár: 1000
újszerű kisgyermek kabát eladó 1000 Ft
Újszerű kisgyermek kabát eladó 1000 Ft
N: Szabó Rita
T: 06202389104
C: Budaörs Lévai utca
Ár: 1000
Eladó újszerú baba óverál 3000 Ft
Eladó újszerű baba overál 3000 Ft-ért
N: Szabó Rita
T: 06202389104
C: Budaörs Lévai utca
Ár: 3000
Eladó Maxi Cosi baba hordozó 3000 Ft
Eladó Maxi Cosi baba hordozó 3000 Ft
N: Szabó Rita
T: 06202389104
C: Budaörs Lévai utca
Ár: 3000
Bútorozott albérlet kiadó
Bútorozott albérlet kiadó Budaörsön. 55 ezerért +rezsi. Márciusi költözéssel!
N: -
T: 0630 6200 985
C: -
Ár:
VW Golf V. Perfect
Eladó egy 2008-as évjáratú, 20000 km-t futott autó első tulajdonostól.
N: email
T: 20-965-1270
C: -
Ár: 2600000
Eladó jó állapotú fa kirakos játék 2 féle, 1000 Ft-ért
Eladó jó állapotú fa kirakos játék 2 féle, 1000 Ft-ért
N: Szabó Rita
T: 06202389104
C: Budaörs Lévai utca
Ár: 1000
2 db-os Skiny férfi alsó L-es méretben eladó 3000 Ft-ért. Fehér színű.Eredeti ára 6000 Ft
2 db-os Skiny férfi alsó M-es méretben eladó 3000 Ft-ért. Fehér színű.Eredeti ára 6000 Ft
N: Szabó Rita
T: 06202389104
C: Budaörs Lévai utca
Ár: 3000
2 db-os Skiny férfi alsó L-es méretben eladó 3000 Ft-ért. Eredeti ára 6000 Ft
2 db-os Skiny férfi alsó L-es méretben fehér szinű eladó 3000 Ft-ért. Eredeti ára 6000 Ft
N: Szabó Rita
T: 06202389104
C: -
Ár: 3000
2 db-os Skiny férfi alsó L-es méretben eladó 3000 Ft-ért. Eredeti ára 6000 Ft
2 db-os Skiny férfi alsó L-es méretben eladó 3000 Ft-ért. Eredeti ára 6000 Ft
N: Szabó Rita
T: 06202389104
C: -
Ár: 3000
VILLANYSZERELÉS 06-30-873-67-87
Családi házak, lakások, üzletek villanyszerelése és hiba javitása A-Zig.Biztositék tábla cseéje.Villanytüzhely bekötése.Bojlerek felszerelése és javítása
N: -
T: ------
C: -
Ár:
KŐMŰVESMUNKA, festés, hőszigetelés
ÉPÍTÉST, bontást, átalakítást, vizes épületek kezelését, palatetők átfedését, akár bontás, nélkül is, cserepeslemezzel, tetőfelújítást, falszigetelést, alkohol nélkül, vállalunk.
N: kunlaszlo.sokoldal.hu
T: 06703842651
C: -
Ár:
Eladnád a használt ruháidat?
Eladnád a használt ruháidat?

Hogyan add el felesleges vagy használt ruháidat gyorsan és egyszerűen? Megtudhatod a weboldalon.

http://aukcio.bloglap.hu
N: email
T: -
C: -
Ár:
Apróhirdetés: 1. oldal - 2. oldal - 3. oldal - 4. oldal - 5. oldal - 6. oldal - 7. oldal - 8. oldal - 9. oldal - 10. oldal - 11. oldal - 12. oldal - 13. oldal - 14. oldal - 15. oldal - 16. oldal - 17. oldal - 18. oldal - 19. oldal - 20. oldal - 21. oldal - 22. oldal - 23. oldal - 24. oldal - 25. oldal - 26. oldal - 27. oldal - 28. oldal - 29. oldal - 30. oldal - Nem találta meg az Önt érdeklő hirdetést? Adjon fel egyet!

Aprók Budaörs és a kistérség települései számára: Biatorbágy, Diósd, Érd, Herceghalom, Pusztazámor, Sóskút, Százhalombatta, Tárnok, Törökbálint.